У Казахстані з 1 жовтня в країні почалася перевірка перевізників на наявність дозволів на перевезення вантажів

У Казахстані з 1 жовтня в країні почалася перевірка перевізників на наявність дозволів на перевезення вантажів

     У Казахстані з 1 жовтня почалася перевірка перевізників на наявність дозволів на перевезення вантажів, повідомляє прес-служба Міністерства з інвестицій та розвитку (МІР) РК.
За інформацією міністерства, в республіці на 20% збільшилася кількість порушень допущених іноземними перевізниками. У їх числі відсутність дозволів на двосторонні перевезення, а також перевезення з третіх країн, здійснення каботажних перевезень, недотримання вагогабаритних параметрів.
     «У зв'язку з цим, Комітет транспорту МІР РК оголосив про початок проведення з 1 жовтня по 31 грудня 2015 акції «Транспортний контроль - на захисті інтересів вітчизняних перевізників!», у рамках якої буде посилена перевірка перевізників на наявність дозволів на перевезення вантажів», - йдеться в повідомленні.
     Як пояснюється, щорічно, в рамках міжурядових угод про міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом з компетентними органами іноземних держав, проводиться паритетний обмін бланків дозволів на здійснення міжнародних перевезень вантажів. «Ці дозвільні документи видаються іноземним перевізникам згідно з міжнародними угодами. Кожна країна виділяє державі-партнеру певну кількість квот на провезення вантажів по її території. Таким чином, компанії-перевізники, які не отримали таку квоту, або вичерпали її, не можуть перевозити вантажі по території іноземної держави», - говорить заступник голови Комітету транспорту МІР РК Нигмеджан Макажанов. За його словами, ці заходи спрямовані на захист інтересів вітчизняних перевізників на міжнародному ринку транспортних послуг.